Air Liquide

Cryopal

Taylor Wharton

Chart Ferox

Karrier
Elerhetoseg fejlec

Az OMT Zrt.

laboreszköz, folyékony nitrogén értékesítő kollegát keres

Budapest, Pest megye területre (1fő)

Feladatok

Cégünk szolgáltatási körének (laboreszköz, cseppfolyós nitrogén) bemutatása és értékesítése

Tenderanyagok, prezentációk és megvalósíthatósági ajánlatok elkészítése

Új partnerek felkutatása

Kapcsolattartás a vevőkkel

Technikai segítségnyújtás, tanácsadás

Elvárások

Laboreszköz, és/vagy ipari gázok értékesítésében jártasság

Minimum három éves releváns tapasztalat

Dinamikus, kommunikatív személyiség, értékesítői vénával

Angol nyelv középfokú/tárgyalóképes ismerete

Számítógép valamint az Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

"B" kategóriás jogosítvány

Hatósági erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

Versenyképes, teljesítményarányos fizetés

Hosszú távú munkahely és vállalati háttér

Vállalati telefon

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát az alábbi elérhetőségen: karrier@omtrt.hu

A beérkezett pályázatok elbírálása időt vesz igénybe, kérjük legyen türelemmel, amennyiben önéletrajza beleillik cégünk jövőbeni terveibe, abban az esetben illetékes kollegánk felveszi Önnel a kapcsolatot.